»Abakkana – Země přání«

headAbakkans žijí v malých vesnických komunitách, v nichž se snoubí v dokonalé harmonii s krajinou – téměř jako perly. Vše zelená a kvete, včely bzučí po polích a jsou dychtiví poskytovat Abakkans s lahodným medem.

Jsou tam křišťálově jasné, prameny, potoky a rybníky, které jsou k prasknutí plné životní energie. Efektně zřízené zeleninové, bylinkové a ovocné plantáže, které jsou elegantní, téměř umělecky protkány – vše, je zdravé a silné. Ovocné stromy se usmívají a nemůžou se dočkat, až ovoce dají Abakkanům. Rozlehlé pláně jsou velmi úrodné, přesně rozdělené a jsou napájeny z umělých kanálů s dostatečným množstvím vody. I dvě sklizně ročně jsou možné. Abakkans žijí v hezoučkých plochých chatách. Zakřivené, hravé a individuální formy, všude kam se podíváte.

Žádná zeď a žádný plot narušuje celkový obraz, všechny řeky a potůčky tečou k sobě. Podivná malá zařízení, která vyrábějí elektřinu pomocí vztlaku energie vody, podivnou, malou, koulí naplněnou plynem a mechanickými prvky vyrábějí elektřinu, to vše s použití energie. Příroda a nejdokonalejší technologie jsou vzájemně důmyslně prolínající v dokonalé harmonii.

Abakkans se vždycky smějí, hrají hudbu, rozsévají, sklízejí, připravují pro sebe nejchutnější jídla a každý večer se scházejí v centru obce. Tam slavný magicus neboli Kouzlo ohně vzplane, Cantus, hudebník, nechá zaznít krásné melodie, všude sladkosti a pochoutky a děti poslouchají vypravěče svelkýma lesklýma očima, který ví, jak vyprávět o hvězdných bytostech, adělech, kometách, nadpřirozených bytostech a o králech slunce. Dokonce i mladí si hodně hrají se starými, i kdýž se jedná o reálnou hru. Hry, ve kterých nejsou žádní poražení, ale všichni, kteří se zůčastní ve hře, vyhrávají. Smějí se a božsky se baví.

Příroda se dobře vyzná v intenzivnosti a Abakkans navštíví mystické místa, kde se doslova po vzrušení a tajemství jenom prská. Křišťálové jeskyně, kterí může stoupat do vyšších sfér při vstupu, podzemní labyrinty, které tvoří ty nejpodivnější bytosti a jevy aby získali jejich pozornost. Abakkans mají velmi úzký kontakt s volně žijicími zvířaty, kteří uakzují, že nemají žádný strach, protože zvířata vědí, že Abakkans vnímají jako spřízněné duše a podle toho i musí zaplatit.

Všichni jsou zaneprázdněni, ale nikdo nemá práci – každý dělá, co může. Rád, vesele a pro ostatní. Nejsou k dospizici žádné odpadky nebo znečištění, všechno je tak organiováno a navrženo tak, aby se tyto negativní věci neukázaly. Suroviny jsou také recyklační smyčka ve výlučném vlastnictví, Země není přijata, což není nezbytně nutné. Abakkaner vědí vše, že Matka Země je vědomá živá bytost, která se stará o své děti, rozmazluje a miluje. A stejnou lásku darují Abakkans každy den Matce Země. Nejsou žádné bouře, sucha nebo záplavy, uvnitř Matky Země je perfektní až do nejmenšího detailu péče o své děti. Ovládá přírodní živly, ona to umí – protože je mocná!

Děti se učí v hravé fromě a menší děti se toho nemohou nabažit. Každé dítě je vnímáno jako vyjímečná bytost, a jsou podporovány pouze jednotlivé dovedenosti. Tyto dovedenosti jsou také podivně rozptýleny tak ve své podstatě správné, že je vždy k dispozici pro všechny oblasti. Takhle existují nadšení řemeslníci a technici, malíří, zemědělští géniové, hudebníci, léčitelé, bylinkáři, vypravěči a plnitelem přání, komik, herec, architekt, kouzelníci a dokonce i druidi jménem magicus…

Vše je zcela přirozené, harmonické dávat a brát. Bez závisti, hektiky nebo jiné negativní věci. Mezi Abakkans je vždy jeden dobře organizovaný, aktivní výměna probíha a jsou vítáni všude. Abakkana je postavena federalisticky, všichni si tu pomáhají. Řídí se bez hierarchie, mají jenom rady občanů, jejichž mluvčím je Orares.

Abakkans mají také úžasné schopnosti, jako například telepatie. Mohou komunikovat přes jakoukoliv vzdálenost pouze silou myšlenky. Nejsou žádné nemoce, a dokonce i zlomené kosti jsou spojeny rychle pomocí holé ruky magnetickými liniemi znovu.

A neuvěřitelná věc je, že když má člověk dlouhý, šťastný a naplňující život splnil svou službu, pak i duší Abakkans, která ho obývá, může určit dobu, kdy ho opustí. Abakkans jsou ve skutečnosti přímo spojeni s vesmírem a přesně ví, kam odejdou. Jsou zachyceni v této chvíli v blaženosti, který nejde popsat slovy. A velmi brzo po této události, klepe na srdce matky nová duše, a žádá, aby se mohla narodit, protože tato schopnost je pro Abakkans samozřejmostí. Když duše Abakkans opustí své tělo, je to spojeno s velkou oslavou a celá vesnice v tomto případě žije…

Překlad: Můj anděl Indi

Logo_Abakkana_gross»ABAKKANA – Země přání«

Schreibe einen Kommentar